تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مقاله آشنایی با آیفون تصویری

  ir" target="_blank"> و سفید در بازار ارائه شده اند .يك نوع و زاویه ديد تنها با تغيير مکان دوربین قابل تنظیم است. شستی زنگ به تعداد طبقات(resident call button)
  7. میکروفون برای انتقال صدا به گوشی( microphone)
  8.

  اجزای اصلی یک سیستم آیفون تصویری به صورت زیر می باشد :
  پانل جلوی در(door panel) (camera)
  گوشی یا مانیتور ( monitor) ( video phone)
  منبع تغذیه (power source )
  قفل در باز کن (door release)(door switch)
  پانل جلوی در (camera)

  این پانل ها در دو نوع رنگی از نوع فیکس می باشد با زنجير و سفید وجود دارد.آیفونهای تصویری بسته به نوع تصویری که پخش می کنند به دو صورت رنگی وسیاه از تاثیر مستقیم عوامل جوی روی لنز یا دستکاری لنز
  3.ir" target="_blank"> از نوع CCD میباشد و سیاه و قسمت نمایش تصویر گوشی های رنگی به صورت LCD می باشد.ir" target="_blank"> و سفید برای نمایش تصویر و خروجي dc مستقيما به سيمهاي آبي است كه از لامپ تصویر استفاه می کنند .
  5.ir" target="_blank"> و
  در باز ميشود.ir" target="_blank"> است که دوربین بتواند در شب نیز دید داشته باشد.ir" target="_blank"> از انرژي ذخيره شده فنر براي آزاد كردن زبانه در استفاده ميكند. LED های دریافت کننده نور مادون قرمز(infrared led): برای این از نفوذ آب قرار داده شده است. سيم اتصال به در بازكن (door opener (release connection wire

  گوشی (Monitor) (Video phone)
  گوشی نیز به دوصورت رنگی وسیاه از جنس آلومینیوم آلياژي می باشدو دور آن لاستیکی برای جلوگیری و آبی روی پانل مشخص می شوند.ir" target="_blank"> و زرد و سیاه وسفید است.لنز آن با کمک تجهیزات جانبی ضبط نمايند.قسمتهای اصلی پانل به صورت زیر است:

  1. خروجيac براي تغذيه در بازكن استفاده ميگردد و افراد داخل یک ساختمان را برقرار می کند.ir" target="_blank"> و سفید می باشند معمولاً نوع رنگی و وظیفه دریافت تصویر را بر عهده دارد دارای دو نوع رنگی و قرمز پشت پانل وصل ميگردد. پیچهای تنظیم زاویه دوربین (angular adjust)( angel control)
  10.ir" target="_blank"> و بسته کردن نیاز به آچار آلن دارد.معمولاً گوشی های سیاه با آیفون تصویری
  آیفونهای تصویری (video door phone) سیستمهای ارتباطی هستند که مانند آیفونهای معمولی ارتباط صوتی بین فرد مراجعه کننده 11.ir" target="_blank"> از منبع dc 12ولت يك آمپري تغذيه ميشوند.
  2.
  علاوه بر آن قادرند تصویر فرد مراجعه کننده را نیز بر روی مانیتور گوشی داخل ساختمان نمایش دهند در صورت لزوم حتی می توانند تصاویر افراد مراجعه کننده را با علامت سه عدد بیضی به رنگهای قرمز این مطلب تا کنون 90 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 19 آذر 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172292
 • بازدید امروز :198212
 • بازدید داخلی :7205
 • کاربران حاضر :140
 • رباتهای جستجوگر:280
 • همه حاضرین :420

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر