تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


راهنمای خرید آیفون تصویری commax

  یکی از سوالات دوستان در زمینه آیفون تصویری این است که کدام برند با چه مدلی بهتر می باشد .
  انواع آیفون تصویری با توضیحاتی در مورد نصب و راه اندازی آن :
  آیفون تصویری commax : یکی از برندهای آیفون تصویری می باشد که در انواع مختلف عرضه می شوند . آیفون تصویری کوماکس کره ای و چینی از انواع آن می باشد . با آمدن آیفون تصویری چینی افراد سودجو این مارک را به عنوان کره ای می فروشند ولی اطمینان نکنید به آنان چون آنان پشت مانتورهای آن ها برچسبی با عنوان ساخت کره می زنند و آیفون تصویری چینی را با قیمت کره ای به شما می فروشند . مثلا اگر برای ساختمان خود یه سیستم آیفون تصویری چینی به قیمت 500هزار تومان باشد همان آیفون چینی رو با قیمت کره ای قیمت آن 2 برابر چینی است ( 1 میلیون تومان ) می فروشند .
  در خرید این مارک حتما با چشم باز خرید کنید یعنی به هر شخصی اطمینان نکنید .

  اصلا مدل 4pnc کره ای نیست چون به عنوان کره ای می فروشند . مواظب کلاه برداری باشید
  کوماکس چینی هم با قیمت های مختلف عرضه می شود مثلا مانیتور 4pnc در چند درجه است . در یک مانیتور آن درجه 1 تا درجه چند آن حدود 35 هزار تومانی فرق می کند .
  مثلا اگر یک سیستم آیفون تصویری 4 واحدی درجه یک آن 750 تومان باشد کوماکس چینی درجه چند آن حدود 560 هزار تومان می باشد . اصلا دستگاه درجه چند را تهیه نکنید چون ماه ها بیشتر کمار خواهد کرد . آیفون تصویری کوماکس چینی درجه یک عالی می باشد .

   آیفن تصویری ، نصب آیفن تصویری ، آیفون تصویری کوماکس ، نصب آیفون تصویری ، آیفون تصویری رنگی CAMAX ، فروش آیفون تصویری ، آیفون الکتروپیک ، تعمیر آیفون تصویری ، نمایندگی commax ، نمایندگی کوماکس آیفن تصویری رنگی


  این مطلب تا کنون 67 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : تصویری ,آیفون ,چینی ,درجه ,کوماکس ,قیمت ,آیفون تصویری ,تصویری چینی ,تصویری کوماکس ,چینی درجه ,تصویری رنگی ,آیفون تصویری کوماکس ,سیستم آیفون تصوی ,
  راهنمای خرید آیفون تصویری commax

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 28 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر