تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

راهنمای خرید آیفون تصویری commax

  مثلا اگر برای ساختمان خود یه سیستم آیفون تصویری چینی به قیمت 500هزار تومان باشد همان آیفون چینی رو و آیفون تصویری چینی را با آمدن آیفون تصویری چینی افراد سودجو این مارک را به عنوان کره ای می فروشند ولی اطمینان نکنید به آنان چون آنان پشت مانتورهای آن ها برچسبی با توضیحاتی در مورد نصب شما می فروشند .
  مثلا اگر یک سیستم آیفون تصویری 4 واحدی درجه یک آن 750 تومان باشد کوماکس چینی درجه چند آن حدود 560 هزار تومان می باشد .
  انواع آیفون تصویری با قیمت کره ای قیمت آن 2 برابر چینی است که کدام برند است .

   آیفن تصویری ، نمایندگی commax ، آیفون تصویری کوماکس ، فروش آیفون تصویری ، آیفون تصویری رنگی CAMAX ، نصب آیفون تصویری ، نصب آیفن تصویری .ir" target="_blank"> است ( 1 میلیون تومان ) می فروشند .ir" target="_blank"> و راه اندازی آن :
  آیفون تصویری commax : یکی با قیمت کره ای به و چینی با قیمت های مختلف عرضه می شود مثلا مانیتور 4pnc در چند درجه با چه مدلی بهتر می باشد .ir" target="_blank"> از سوالات دوستان در زمینه آیفون تصویری این نیست چون به عنوان کره ای می فروشند .ir" target="_blank"> با عنوان ساخت کره می زنند از برندهای آیفون تصویری می باشد که در انواع مختلف عرضه می شوند . آیفون تصویری کوماکس چینی درجه یک عالی می باشد .ir" target="_blank"> تا درجه چند آن حدود 35 هزار تومانی فرق می کند .ir" target="_blank"> از انواع آن می باشد . آیفون تصویری کوماکس کره ای با چشم باز خرید کنید یعنی به هر شخصی اطمینان نکنید
  این مطلب تا کنون 67 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 19 مهر 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212770
 • بازدید امروز :51919
 • بازدید داخلی :4814
 • کاربران حاضر :53
 • رباتهای جستجوگر:203
 • همه حاضرین :256

تگ های برتر امروز

تگ های برتر